warsztaty_baner_rezerwacja

Życiu małżeńskiemu i rodzinnemu nieustannie trzeba nadawać kierunek, trzymać stery, korygować kurs, a nade wszystko znać cel podróży i wiedzieć, która droga jest to niego najwłaściwsza.

Te warsztaty to nasza nowa propozycja dla małżonków. Osią warsztatów jest film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z różnych dziedzin życia rodzinnego.

Uczestnicy warsztatów pracują na podstawie wyświetlanych konferencji oraz posługując się indywidualnym arkuszem ćwiczeń. Jest to świetna możliwość przyjrzenia się sobie i swojej rodzinie.
Zarezerwujcie sobie 2 godzin podczas których będziecie mieć okazję uświadomić sobie dziedzinę, która szczególnie wymaga uwagi, naprawy, uzdrowienia.

Wśród naszych ekspertów:

PulikowskiJacek Pulikowski
– inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Znany w całej Polsce jako doradca rodziny i jako autor publikacji o tematyce rodzinnej.

 

GrzelakSzymon Grzelak
– doktor psychologii, praktyk i badacz zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Znany jako autor programu „Archipelag Skarbów. Napisał między innymi książkę „Dziki ojciec. Jak wykorzystać moc inicjacji w wychowaniu?”.

 

TekieliRobert Tekieli
– dziennikarz, publicysta i animator kultury niezależnej. Zasłynął jako założyciel pisma „Brulion”. Początkowo zafascynowany New Age, stał się w latach 90, po przeżyciu nawrócenia na katolicyzm, jego zdecydowanym przeciwnikiem.


Raciecki
Jacek Racięcki
– terapeuta uzależnień związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie. Moderuje grupy i warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Proponuje program „12 kroków” zbudowany na podstawach chrześcijańskich.


Kolodziejczyk
Anna Kołodziejczyk
– psycholog, psychoterapeuta ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Pracuje w Ośrodku Pomocy Psychologicznej BEDNARSKA w Warszawie

 

Wypełnij formularz a w mailu otrzymasz link do pełnej wersji prawie 2 godzinnych warsztatów.

Imię (wymagane)

Nazwisko

Adres email (wymagane)


Uzupełnij działanie:  59 − = 53

KONTAKT

Napisz do nas..

Wysyłanie

© Kibicuj Rodzinie 2015 - strona w wersji testowej

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?