KIM JESTEŚMY

Jesteśmy grupą małżeństw żyjącą wartościami katolickimi. Znacie nas m.in. z akcji „Randka małżeńska”czy „Wirtualna choinka”. Organizujemy warsztaty, rekolekcje, spotkania w kinach i rodzinne pikniki. Wszystko po to, by wspierać inne małżeństwa na drodze rozwoju duchowego i osobistego. Organizujemy wydarzenia w całej Polsce, a naszym największym sukcesem w ostatnim czasie są warsztaty zorganizowane w trakcie trwania Euro 2012, w których udział wzięło ponad 12 tys. osób. Przygotowaliśmy nietuzinkowe projekty, takie jak „Nawigacja w rodzinie” oraz kilka ciekawych kursów internetowych. Poczuj się zaproszony!
„Kibicuj rodzinnie” ma swoich ambasadorów, a są nimi: Jakub Błaszczykowski, Radosław Pazura, Krzysztof Hołowczyc, Ireneusz Krosny i Krzysztof Ziemiec.

Najlepiej niech opowiedzą o nas nasi ambasadorzy:

  • Jakub Błaszczykowski,
  • Radosław Pazura,
  • Krzysztof Hołowczyc,
  • Krzysztof Ziemiec
  • Ireneusz Krosny.

Wszyscy razem wypowiadają się w poniższym spocie:

 

Na czym polega „Kibicuj rodzinie”?

Jest to szereg akcji mających na celu pomoc w ponownym odkryciu prawdziwej „frajdy” jaką jest bycie w małżeństwie i rodzinie. Zaczęliśmy działać, kiedy w małżeństwach naszych znajomych, rówieśników zaczęło się źle dziać. Zastanawialiśmy się dlaczego przyjaciele, których znamy od lat, stawali na krawędzi rozstania, a w naszych rozmowach zaczęło padać słowo rozwód. Na pytanie „co się stało?”, najczęściej słyszeliśmy odpowiedź: „przestaliśmy ze sobą rozmawiać…”, „oddaliliśmy się od siebie…”, „coraz mniej nas łączy…”.
Postanowiliśmy działać, szukać inspiracji, odwoływać się do własnych doświadczeń. W końcu znaleźliśmy… Żeby móc na nowo odkryć wartość rozmowy trzeba wrócić do dobrych doświadczeń, do czasów, kiedy rozmawiało się długo i o wszystkim, do randek. „Kibicuj rodzinie” stanowi w dużej mierze ponowne zaproszenie do wspólnej randki.

Dlaczego taka forma? 

Randka to wspomnienie odkrywania drugiej osoby, zachwytu nią, chęci dowiedzenia się o niej wszystkiego, zwłaszcza tego jak ją zdobyć, oczarować, poznać jak nikt dotąd. Kobietom randka często kojarzy się z tym jak były zdobywane, kiedy o nie walczono, zabiegano. Kibicowanie i samochody przemawiają do mężczyzn. Do ich skojarzeń ze zdobywaniem i – nie bójmy się tego słowa – z namiętnością.

Czym jest randka dla nas?

Jest bliskim, bezpośrednim spotkaniem, zwykle wspominanym z czułością. Po latach małżonkowie coraz rzadziej wracają do tych chwil. Dlatego postanowiliśmy zaprosić ich do kina, a później na samochodową randkę. Wybór filmu nie był przypadkowy, znaleźliśmy taki, w którym małżonkowie mogą zobaczyć siebie. Film o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i znowu o miłości silniejszej o doświadczenia walki, bólu i odzyskiwania zaufania. Kolejny film, który proponujemy, mówi więcej o byciu ojcem i mężem oraz o prawdziwym męstwie, jakie się z tym wiąże. Wszystko to jest wstępem do rozmowy małżonków o najtrudniejszych sprawach, ale też o sprawach codziennych. Bez takiego pretekstu małżeństwa często stoją w miejscu. Czują, że dobrze już dawno przestało być, ale nie wiedzą, co zrobić. Czas zacząć działać! Jest to pierwsze w Polsce, a może i na świecie, tego typu przedsięwzięcie. Na co będą mogły liczyć małżeństwa, które zdecydują się wziąć udział w tej niecodziennej randce? Film jest początkiem randki, bowiem po kinie nie idziemy do domu, tylko rozsiadamy się w samochodach, nastawiamy radia i dalszą część damy się ponieść falom eteru, biorąc udział w interaktywnej audycji radiowej. Kolejnym krokiem jest multimedialny kurs internetowy dla małżonków. Nasze propozycje dają okazję do poprawy jakości komunikacji, rozmowy, odkrycia spraw, które blokowały małżonków oraz rozwiązania problemów bolesnych, często niewypowiedzianych. Kurs prowadzi do przebaczenia, jeśli jest potrzebne i do pogłębienia pięknej relacji.

Zaangażuj się! 

Serdecznie zapraszamy na randkę i kurs. Sami jesteśmy mężami i żonami. Skorzystaliśmy i wiemy, jak dużo można zyskać.

KONTAKT

Napisz do nas..

Wysyłanie

© Kibicuj Rodzinie 2015 - strona w wersji testowej

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?